Aktualności

Wizyta Duszpasterska 2023 (Kolęda)

Wizyta duszpasterska (kolęda) to okazja do pogłębienia relacji w ramach wspólnoty parafialnej. W atmosferze modlitwy i prośby o błogosławieństwo dla domu, pojawia się możliwość wzajemnego ubogacania się świadectwem wiary, ale także dzielenia się troskami codziennego życia.

Chcemy odwiedzić wszystkich otwartych na to spotkanie! Kartki z wpisanym adresem zapraszających i ewentualnym numerem telefonu prosimy wrzucać do skrzynek przy wejściach do kościoła przez najbliższe trzy tygodnie, do dnia 11 grudnia. Zaproszenie można również przekazać telefonicznie dzwoniąc do kancelarii w godzinach jej urzędowania.

Prosimy o pomoc, by do wszystkich mieszkańców parafii wiadomość o kolędzie dotarła. Zatroszczmy się szczególnie o chorych i samotnych. Trasy odwiedzin zostaną ogłoszone przed Świętami, po uszeregowaniu zaproszeń według adresów.

Dla osób, które z różnych powodów nie mogą nas przyjąć w swoich domach, podobnie jak w poprzednich latach, zostaną odprawione Mszę św. „kolędowe”, do udziału w których serdecznie zapraszamy. Terminy Mszy św. zostaną podane przed Świętami.

O autorze

Tomasz Drabek