Aktualności

Informacje dla pielgrzymów „Alpejskie Sanktuaria Europy”

Szanowni Państwo,

Po wielu rozmowach z Księdzem Januszem, naszymi włoskimi kontrahentami oraz przede wszystkim z Państwem podjęliśmy decyzję aby wstrzymać się z realizacją pielgrzymki do Włoch. Moglibyśmy czekać dalej z podjęciem decyzji jednakże nawet gdyby pandemia została opanowana w najbliższych tygodniach nie chcemy realizować pielgrzymki, która powinna być dla Państwa radością, w poczuciu strachu i niepewności. Państwa zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem. Nie chcielibyśmy jednak całkowicie rezygnować z wyjazdu do Włoch. Ze względu na fakt, iż włoskie hotele proponują przeniesienie naszych rezerwacji na przyszły rok, mamy dla Państwa następujące rozwiązania:

1. Całkowite przeniesienie kwoty wpłaconej zaliczki na przyszły rok z gwarancją niezmiennej ceny oraz świadczeń z naszej strony. Wszystkie osoby, które wpłaciły więcej niż 300 PLN otrzymają zwrot wpłaconej nadwyżki.

Wszystkie osoby, które nie są zainteresowane powyższym rozwiązaniem proszone są o kontakt mailowy na adres michal@tortuga.pl z informacją o planowanej rezygnacji z imprezy.

Mam nadzieję, że zaproponowane przez Nas rozwiązanie będzie dla Państwa satysfakcjonujące.

Z wyrazami szacunku

Michał Szczepurek

Biuro podróży Tortuga

O autorze

Janusz Talik