Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 2 Niedziela Wielkanocna

Decyzją 357. Zebrania plenarnego Konferencji Episkopatu Polski, Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna odchody Tygodnia Miłosierdzia. W Święto Patronalne „Caritas”: dziękujemy z dzieło „Caritas”, dziękujemy za wspierających kościelne dzieła miłosierdzia, modlimy się za zaangażowanych w Parafialne Zespoły Charytatywne, prosimy o nowych wolontariuszy, oddanych posłudze potrzebującym, wypraszamy chrześcijańską wrażliwość charytatywną sumień ochrzczonych. Zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe dziś o godz. 16.15 oraz do udziału w liturgii w tygodniu miłosierdzia w tych intencjach!

W jutrzejszy poniedziałek, 9 kwietnia przypada liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona w tym roku z 25 marca. Jest to Dzień Świętości Życia. Ofiara w tym dniu jest przeznaczona na Dom Matki i Dziecka. Zapraszamy na Msze św. i o godz. 17.15 różaniec za podejmujących Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, oraz na wieczornej Mszy św. odnowienie Adopcji Duchowej. Formularze podjęcia adopcji znajdziemy za ławkami na stolikach z prasą.

Po jutrzejszej liturgii wieczornej w kościele spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej w budynku katechetycznym.

We wtorek o godz. 17.00 w kaplicy w budynku katechetycznym katecheza dla dzieci klas II SP nr 1 i ich rodziców przed Pierwszą Komunią św.

O autorze

Stanislaw Wawrzynczyk

Zostaw komentarz