Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 2019.02.24

Zapraszamy dziś na nabożeństwo popołudniowe o 16.30, wieczorna Msza św. o 17.00.

Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się we wtorek o godz. 16.30 w kaplicy Bożego Miłosierdzia.

W czwartek 28 lutego zapraszamy na kolejną katechezę z cyklu Czy wiesz, w co wierzysz, która odbędzie się po Mszy św. wieczornej w kawiarence Emaus.

W tym tygodniu przypadają: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek po Mszach św. o 8.00 i 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca P. Jezusa. Zapraszamy serdecznie do odnowy życia łaski – spowiedź dla dzieci
w piątek dodatkowo od godz. 16.00, a dla młodzieży i dorosłych od 7.30 i od 17.30. W sobotę Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 8.00, po niej nabożeństwo pierwszosobotnie.

W sobotę do południa odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Prosimy zgłaszać adresy tych osób w zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

W przyszłą niedzielę, pierwszą w miesiącu, składka specjalna na potrzeby parafii.To zarazem ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem Wielkiego Postu. W ramach nabożeństwa czterdziestogodzinnego w naszym kościele adoracja Najświętszego Sakramentu od ostatniej Mszy św. dopołudniowej do Mszy św. wieczornej.

Piątek 1 marca, w Polsce jest Dniem Pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Jeśli nie znamy kim byli, jeśli nie obchodzi nas jakich wartości bronili, czy będziemy mogli żyć ich ideałami?

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej prosimy na spotkanie Rady w sobotę, 9 marca po Mszy św. wieczornej, na probostwie.

Klub BECZKA zaprasza na pielgrzymkę do Sanktuariów naszej diecezji: Hałcnowa, Wilamowic, Bielan i Kęt, w dniu 6 kwietnia. Zapisy w kancelarii parafialnej, a szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej naszej parafii.

W niedzielę, 10 marca w naszym kościele organizowany jest koncert muzyczny dla dzieci i rodzin dzieci niepełnosprawnych. Koncert odbędzie się po wieczornej Mszy św. Inicjatywa jest „otwarta”, więc będzie możliwość wstępu i wysłuchania.

Zapisy na 7 pieszą pielgrzymkę diecezji bielsko-żywieckiej do Łagiewnik, w dniach 30 kwietnia – 3 maja 2019r. będą miały miejsce w Księgarni św. Rity przy dworcu PKS w Bielsku-Białej od 25 lutego do 31 marca. Przy zapisie dokonuje się wpłaty 50,- zł na cele organizacyjne. Więcej szczegółów na www.faustyna.bielsko.pl.

Zapraszamy serdecznie do wstąpienia do naszej kawiarenki EMAUS, jak również w progi biblioteki parafialnej.

Niech ubogaca nas lektura katolickiej prasy /na stoliku za ławkami/.

Błogosławieństwo Boże niech będzie naszym umocnieniem na drodze uczniów Pana Jezusa.

O autorze

Janusz Talik