Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 2022.07.17

1. W naszej parafii witamy Ks. Tomasza Kramarczyka neoprezbitera, który w czasie wakacji zastępuje ks. Tomasza Drabka. Życzymy mu owocnej pracy duszpasterskiej.

2. W dzisiejszą niedzielę po Mszach św. Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku-Białej przeprowadza w bramach kościoła zbiórkę na Katolicki Dom Opieki „Józefów”. Prosimy parafian o wsparcie tego dzieła.

3. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. o 17.00.

4. Liturgiczne obchody tygodnia:
a) w piątek, 22 lipca — święto Marii Magdaleny,
b) w sobotę, 23 lipca — święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

5. Zapraszamy we wtorek na całodzienną adorację do kaplicy Miłosierdzia Bożego.

6. Dziękujemy za troskę o kościół i jego estetykę w minionym tygodniu wszystkim ofiarującym w kościele i jego obejściu swój czas i pracę. Dziękujemy Różom Żywego Różańca za prace na dyżurze czystości. Prosimy o podjęcie go od poniedziałkowego wieczoru, Rycerzy Świętego Michała Archanioła, oraz wszystkich chętnych.

7. Poświęcenie pojazdów przy naszym kościele, z racji wspomnienia w następnym tygodniu św. Krzysztofa, w sobotę (23.07) po wieczornej Mszy św. oraz w przyszłą niedzielę (24.07) po Mszy św. o godz. 12.00. Ofiarami składanymi podczas poświęcenia wspieramy misjonarzy w zakupie środków transportu.

8. Zapraszamy do zapisów na XXXI Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę (szczegóły – https://pielgrzymka.bielsko.pl/zapisy/).

9. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej.

10. Niech Bóg błogosławi nam obficie na tydzień, który przed nami.

O autorze

Mateusz