Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie – 2022.01.02.

Bóg zapłać za ofiary dzisiejszej kolekty. Zapraszamy na Mszę św. o 17.00.

W poniedziałek, 3 stycznia Rycerze św. Michała Archanioła spotykają się na Mszy św. o godz. 18.00 i modlitwie po niej w Kaplicy Miłosierdzia Bożego.

W czwartek, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego.
W całym Kościele jest to Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. W tym dniu wypada też 8. rocznica święceń biskupich oraz ingresu do katedry Św. Mikołaja
w Bielsku-Białej Księdza Biskupa Romana Pindla. Módlmy się w intencjach naszego Pasterza i całej diecezji. Składka w tym dniu na cele misyjne. Jest to zarazem pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się za posługujących w Kościele
i prosimy o dar nowych powołań do służby Bożej. Wszystkie intencje dnia polecimy na nabożeństwie popołudniowym o 16.30 – zapraszamy.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa szczególnie na nabożeństwie po Mszach św. o godz. 8.00 i 18.00. Dzieci zapraszamy na Mszę św. „szkolną” o 16.30, a pół godziny wcześniej do spowiedzi św.

Ze względu na Koncert Kolęd organizowany przez Centrum Wolontariatu Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej, który odbędzie się w naszym kościele w sobotę, 8 stycznia o godz. 19.00 parafialne spotkanie kolędowe mieszkańców domów jednorodzinnych naszej dzielnicy odbędzie się w poniedziałek,
10 stycznia o godz. 19.00. Za zmianę – przepraszamy.

W przyszłą niedzielę, 9 stycznia, przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W tym dniu zapraszamy wszystkich członków grup parafialnych na parafialny opłatek do kawiarenki Emaus po wieczornej Mszy św.

Dekoracje świąteczne zachowany w naszym kościele wg tradycji polskiej do 2 lutego – święta Ofiarowania Pańskiego.

Osoby żyjące w związkach niesakramentalnych w niedzielę, 9 stycznia
o godz. 15.30 w kaplicy Miłosierdzia Bożego spotykają się na Mszy św. W jej ramach nauka formacyjna.

Dziękujemy za pełnienie dyżuru czystości w minionym tygodniu Parafialnemu Klubowi Kulturalnemu. O podjęcie dyżuru prosimy w poniedziałek Rycerstwo Niepokalanej.

Dziękujemy wszystkim za wszelki wkład duchowy i materialny w tworzenie wspólnoty życia parafialnego w minionym roku! BÓG ZAPŁAĆ. Niektóre dane ze sprawozdania rocznego znajdziemy w Gazetce Parafialnej.

Pokój Chrystusowy niesiemy umocnienie błogosławieństwem Bożym.

O autorze

Stanislaw Wawrzynczyk