Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 2021.07.18.

Dziś XVI Niedziela Zwykła. Ofiarami materialnymi wspieramy Seminarium Duchowne.

W tym tygodniu wspominamy:
w czwartek, 22 lipca – Święto św. Marii Magdaleny. Po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu biblijnego.
w piątek, 23 lipca – Święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.
w sobotę, 24 lipca – Wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

W przyszłą niedzielę, z racji na przypadające w tym dniu wspomnienie św. Krzysztofa, modlimy się za wszystkich uczestników ruchu drogowego. Poświęcenie pojazdów przy naszym kościele w sobotę po wieczornej Mszy św. oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Ofiarami składanymi podczas poświęcenia wspieramy Stowarzyszenie MIVA Polska, którego celem jest pomoc misjonarzom w zdobywaniu i zakupie środków transportu.

W tym dniu swoje imieniny obchodzi również ks. Krzysztof. Z tej okazji składamy Mu najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej Bożej Łaski, darów Ducha Świętego oraz opieki Matki Najświętszej i św. Patrona. W intencji ks. Krzysztofa będziemy modlić się szczególnie w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00.

Parafialny Klub Kulturalny „BECZKA organizuje wyjazd do sanktuarium Matki Bożej Gołyskiej w Chybiu w sobotę, 24 lipca. Zapisy w kancelarii parafialnej do 20 lipca z wpłatą 30,- złotych przy zapisie uczestnictwa. Planowana jest również pielgrzymka do Lublina i Zamościa w dniach od 28 do 30 sierpnia 2021 r. Zapisy w kancelarii parafialnej do 20 sierpnia 2021 r. wraz z wpłatą zaliczki wysokości 100 zł. Szczegółowy plan i inne informacje dostępne są na plakacie i na parafialnej stronie internetowej. 

Dziękujemy Oazie Rodzin za pełnienie w minionym tygodniu dyżuru czystości. Prosimy o podjęcie dyżuru od poniedziałku Akcję Katolicką.

Zachęcam do lektury prasy ze stolików za ławkami w naszym kościele.

Niech na nasz odpoczynek, na nasze życie Pan Bóg zleje swe błogosławieństwo.

O autorze

Tomasz Drabek