Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 2021.07.11.

Popołudniowa Msza św. w naszym kościele dziś o godz. 17.00.

W poniedziałek, 12 lipca – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, Rycerstwo Niepokalanej w poniedziałek, zaprasza o 17.15 na modlitwę do Św. Maksymiliana, o 18.00 na Mszę św. w intencji Stowarzyszenia.

we wtorek, 13 lipca – wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Wieczorem adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 20.00,

w czwartek, 15 lipca – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,

w piątek, 16 lipca – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Trzeci piątek miesiąca jest szczególnym dniem kultu Miłosierdzia Bożego. W naszej parafii o godz. 15.00 Msza św. w intencji czcicieli i koronką po niej.

w sobotę, 17 lipca o godz. 8.00 Msza św. w intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, a po niej przed Najświętszym Sakramentem Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej

W przyszłą niedzielę, 18 lipca składka na Seminarium Duchowne.

Piesza pielgrzymka diecezji bielsko-żywieckiej na Jasną Górę organizowana jest w dniach: 6.08. – 11.08.2021r. W tym roku zapisy uczestnictwa odbywają się online na stronie: pielgrzymka.bielsko.pl

Parafialny Klub Kulturalny „BECZKA” wznawia swoją działalność i organizuje wyjazd do sanktuarium Matki Bożej Gołyskiej w Chybiu w sobotę, 24 lipca br. Zapisy w kancelarii parafialnej do 20 lipca z wpłatą 30,- złotych przy zapisie uczestnictwa.

Dziękujemy Rycerzom Św. Michała Archanioła za pełnienie w minionym tygodniu dyżuru czystości. Prosimy o podjęcie dyżuru od poniedziałku Oazę Żywego Kościoła.

W ostatnich dniach doświadczamy uciążliwości upałów. Tym bardziej należą się słowa wdzięczności p. Józefowi i jego „Podwładnym”, a także p. Ludwikowi z Małżonką i Pomagającymi za przykościelne prace nad utrzymaniem estetyki obejścia – serdeczne Bóg zapłać!

W gablotach znajdziemy informację w jaki sposób składać wnioski
o świadczenie 300+ w ramach programu „Dobry Start” dla uczniów rozpoczynających rok szkolny.

Zachęcam do lektury prasy ze stolików za ławkami w naszym kościele. Znajdziemy w niej treści nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim pożyteczne.

Niech na nasz odpoczynek, na nasze życie Pan Bóg zleje swe błogosławieństwo.

O autorze

Stanislaw Wawrzynczyk