6 NIEDZIELA WIELKANOCNA
O godz. 16.30 nabożeństwo majowe.
W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe. O błogosławieństwo Boże w każdej ludzkiej pracy, zwłaszcza na roli modlić się będziemy przed Mszą św. o godz. 8.00 przy krzyżu misyjnym.
W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej.
W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie Żywego Różańca i Krąg Biblijny z Ks. Jarosławem.
W czwartek święto św. Macieja, apostoła. O godzinie 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania w kaplicy Miłosierdzia. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej.
W piątek o godz. 15.00 w Kaplicy Miłosierdzia Msza święta i Koronka, a o godz. 18.45 spotkanie modlitewne Kręgów Biblijnych i chętnych małżeństw. W tym dniu rozpoczynamy czas nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
W sobotę święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. O godz. 8.00 Msza święta w intencji żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej i spotkanie formacyjne.
W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 12.00 przeżywać będziemy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci ze SP nr 6. O godz. 17.00 Msza święta z uwielbieniem prowadzonym przez zespół Fausystem.
Zapraszamy dzisiaj do kawiarenki Emaus w godz. 9.00-12.00.
Osoby niewidome i ze znaczną wadą wzroku, zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedziele w kaplicy Sióstr de Notre Dame przy Katedrze św. Mikołaja. Od 9.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 10.00. Msza święta.
Przypominamy o filmie „Maryja. Matka Papieża”. Seans w środę o 11.00 lub w czwartek o 18.30. Zapisy do wtorku.
Informujemy, że kancelaria parafialna powróciła po remoncie do pierwotnych pomieszczeń. W poniedziałek i wtorek będzie czynna w ograniczonych godzinach tzn.
9.00-10.00 oraz 16.30-17.30.
Bardzo dziękujemy parafianom, którzy posprzątali kościół. Prosimy chętne osoby o zadbanie o czystość naszej świątyni w poniedziałek od 18.45.
Niech Pan Was błogosławi i strzeże…
