Aktualności

Plan odwiedzin duszpasterskich – KOLĘDA

Napisane przez Krzysztof Bojan
Kolęda grudzień-styczeń 2019/2020
1 grudzień 2019 niedziela Godz. 14:00
Ks. Janusz ul. Cieszyńska od Aleksandrowickiej + ul. Kwiatowa
Ks. Tomasz ul. Cieszyńska od I AWP + ul. Jedności
Ks. Włodzimierz ul. Olszowa
Ks. Piotr ul. Mireckiego domy jednorodzinne – od końca
Ks. Krzysztof ul. Mireckiego bloki i ul. Mireckiego domy jednorodzinne od początku
2 grudzień 2019 poniedziałek Godz. 15.30
Ks. Krzysztof ul. Jesionowa 17 od pierwszego mieszkania
Ks. Janusz ul. Jesionowa 17 od ostatniego mieszkania
Ks. Włodzimierz ul. Jesionowa 5
Ks. Proboszcz ul. Jesionowa 3 + domy jednorodzinne
3 grudzień 2019 wtorek Godz. 15.30
Ks. Proboszcz ul. Jesionowa 19 od pierwszego mieszkania
Ks. Krzysztof ul. Jesionowa 19 od ostatniego mieszkania
Ks. Piotr ul. Jesionowa 15 od pierwszego mieszkania
Ks. Tomasz ul. Jesionowa 15 od ostatniego mieszkania
4 grudzień 2019 środa
Ks. Piotr ul. Jesionowa 14 (m. 141-210) Godz. 15.30
Ks. Tomasz ul. Jesionowa 14 (m. 1-70)
Ks. Janusz ul. Jesionowa 14 (m. 211-280)
Ks. Krzysztof ul. Jesionowa 14 (m. 71-140)
Ks. Proboszcz ul. Wiśniowa 25 + domy przy ul. Wiśniowej, Akacjowej i Jagodowej
5 grudzień 2019 czwartek
Ks. Tomasz ul. Jesionowa 21 od pierwszego mieszkania Godz. 15.30
Ks. Włodzimierz ul. Jesionowa 21 od ostatniego mieszkania
Ks. Proboszcz ul. Wiśniowa 11
Ks. Janusz ul. Wiśniowa 10
7 grudzień 2019 sobota
Ks. Tomasz ul. Grodzka, ul. Grodeckiego i Harcerska Godz. 14:00
Ks. Krzysztof ul. Hiacyntów, Jodłowa, Modrzewiowa
Ks. Janusz ul. Orzeszkowej od początku
Ks. Piotr ul. Orzeszkowej od końca
8 grudzień 2019 Niedziela
Ks. Piotr ul. Wadowicka domy jednorodzinne i Babiogórska Godz. 14:00
Ks. Tomasz ul. Agrestowa, Antenowa, św. Maksymiliana Kolbe
Ks. Proboszcz ul. Lotnicza
Ks. Janusz ul. Klonowa, Begonii, Wrzosowa
9 grudzień 2019 poniedziałek
Ks. Janusz ul. Wiśniowa 9 Godz. 15.30
Ks. Krzysztof ul. Wiśniowa 12
Ks. Proboszcz ul. Wiśniowa 14
Ks. Włodzimierz ul. Wiśniowa 19
10 grudzień 2019 wtorek
Ks. Proboszcz ul. Sternicza 2 (m. 1-32 i 89-120) Godz. 15.30
Ks. Tomasz ul. Sternicza 2 (m. 176-121)
Ks. Krzysztof ul. Sternicza 2 (m. 88-33)
11 grudzień 2019 środa
Ks. Krzysztof ul. Sternicza 8 (m. 1-32 i 89-120) Godz. 15.30
Ks. Piotr ul. Sternicza 8 (m. 176-121)
Ks. Proboszcz ul. Sternicza 8 (m. 88-33)
Ks. Tomasz ul. Sternicza 18 od pierwszego mieszkania
Ks. Janusz ul. Sternicza 18 od ostatniego mieszkania
12 grudzień 2019 czwartek
Ks. Włodzimierz ul. Sternicza 26 od pierwszego mieszkania Godz. 15.30
Ks. Proboszcz ul. Sternicza 26 od ostatniego mieszkania
Ks. Tomasz ul. Sternicza 36 od pierwszego mieszkania
Ks. Janusz ul. Sternicza 36 od ostatniego mieszkania
13 grudzień 2019 piątek
Ks. Tomasz ul. Sternicza 10 Godz. 15.30
Ks. Proboszcz ul. Sternicza 12 (m. 1-32 i 89-120)
Ks. Włodzimierz ul. Sternicza 12 (m. 176-121)
Ks. Krzysztof ul. Sternicza 12 (m. 88-33)
14 grudzień 2019 sobota
Ks. Proboszcz ul. Sosnowa, Poziomkowa i Malwowa Godz. 14:00
Ks. Włodzimierz ul. Szarotki i ul. Bunsza
Ks. Tomasz ul. Wałachowej
Ks. Krzysztof ul. Piastowska, Bohaterów Getta, Chełmońskiego, Kossak-Szczuckiej
15 grudzień 2019 niedziela
Ks. Włodzimierz ul. Zwardońska Godz. 14:00
Ks. Tomasz ul. Osterwy od początku
Ks. Krzysztof ul. Osterwy od końca
Ks. Proboszcz ul. Spółdzielców 52 od pierwszego mieszkania (cały blok) od godz.14.00
16 grudzień 2019 poniedziałek
Ks. Janusz ul. Sternicza 28 (m. 1-32 i 89-120) Godz. 15.30
Ks. Włodzimierz ul. Sternicza 28 (m. 176-121)
Ks. Proboszcz ul. Sternicza 28 (m. 88-33)
Ks. Krzysztof ul. Spółdzielców 1, 2, 4, 8
17 grudzień 2019 wtorek
Ks. Proboszcz ul. Goleszowska 2 (m. 1-32 i 89-120) Godz. 15.30
Ks. Piotr ul. Goleszowska 2 (m. 176-121)
Ks. Krzysztof ul. Goleszowska 2 (m. 88-33)
18 grudzień 2019 środa
Ks. Proboszcz ul. Goleszowska 4 (m. 1-32 i 89-120) Godz. 15.30
Ks. Tomasz ul. Goleszowska 4 (m. 176-121)
Ks. Krzysztof ul. Goleszowska 4 (m. 88-33)
Ks. Piotr ul. Sternicza 30, 32
Ks. Janusz ul. Goleszowska 10, 11
19 grudzień 2019 czwartek
Ks. Tomasz ul. Goleszowska 16 (m. 1-32 i 89-120) Godz. 15.30
Ks. Włodzimierz ul. Goleszowska 16 (m. 176-121)
Ks. Janusz ul. Goleszowska 16 (m. 88-33)
Ks. Proboszcz ul. Goleszowska 15
20 grudzień 2019 Piątek
Ks. Tomasz ul. Goleszowska 14 od pierwszego mieszkania Godz. 15.30
Ks. Janusz ul. Goleszowska 14 od ostatniego mieszkania
Ks. Krzysztof ul. Andrychowska 2 (m. 1-44)
Ks. Włodzimierz ul. Andrychowska 2 (m. 88-45)
21 grudzień 2019 Sobota
Ks. Proboszcz ul. Malczewskiego 5 Godz. 14:00
Ks. Piotr ul. Malczewskiego 8
Ks. Tomasz ul. Malczewskiego 10, 12
Ks. Janusz ul. Malczewskiego 13
Ks. Włodzimierz ul. Malczewskiego 14
22 grudzień 2019 Niedziela
Ks. Proboszcz ul. Malczewskiego 15 Godz. 14:00
Ks. Janusz ul. Malczewskiego 17
Ks. Tomasz ul. Malczewskiego 18
Ks. Piotr ul. Malczewskiego 19
Ks. Włodzimierz ul. Braci Gierymskich  7 i 9
27 grudzień 2019 Piątek
Ks. Proboszcz ul. Andrychowska 3 (m. 1-32 i 89-120) Godz. 15.30
Ks. Krzysztof ul. Andrychowska 3 (m. 176-121)
Ks. Włodzimierz ul. Andrychowska 3 (m. 88-33)
Ks. Tomasz ul. Andrychowska 10  (od pierwszego mieszkania do połowy)
Ks. Janusz ul. Andrychowska 10 (od ostatniego mieszkania do połowy)
28 grudzień 2019 sobota
Ks. Proboszcz ul. Bukowa od początku Godz. 14:00
Ks. Piotr ul. Bukowa od końca
Ks. Janusz ul. Brodzińskiego od początku
Ks. Włodzimierz ul. Brodzińskiego od końca
Ks. Krzysztof ul. Zielna
29 grudzień 2019 niedziela
Ks. Proboszcz ul. Strzelecka, Kłosowa, Pszenna Godz. 14:00
Ks. Piotr ul. Wodna – od początku
Ks. Włodzimierz ul. Wodna – od końca
Ks. Krzysztof ul. Braci Gierymskich 13
30 grudzień 2019 poniedziałek
Ks. Piotr ul. Wadowicka 7 (m. 1-32 i 89-120) Godz. 15.30
Ks. Włodzimierz ul. Wadowicka 7 (m. 176-121)
Ks. Janusz ul. Wadowicka 7 (m. 88-33)
Ks. Krzysztof ul. I AWP 9 i I AWP domy jednorodzinne
 

 

2 styczeń 2020

 

 

czwartek

Ks. Tomasz ul. I AWP 1 od pierwszego mieszkania Godz. 15:30
Ks. Proboszcz ul. I AWP 1 od ostatniego mieszkania
Ks. Piotr ul. I AWP 2 od pierwszego mieszkania
Ks. Janusz ul. I AWP 2 od ostatniego mieszkania
Ks. Włodzimierz ul. I AWP 5
3 styczeń 2019 piątek
Ks. Janusz ul. I AWP 4 od pierwszego mieszkania Godz. 15:30
Ks. Krzysztof ul. I AWP 4 od ostatniego mieszkania
Ks. Tomasz ul. I AWP 7
4 styczeń 2020 sobota
Ks. Krzysztof ul. Cisowa, Smolna, Gajowa Godz. 14:00
Ks. Tomasz ul. Bratków (domy jednorodzinne) + ul. Karpińskiego, Kąkolowa, Łanowa, Korzenna
Ks. Proboszcz ul. Bratków 1,3
Ks. Piotr ul. Brodzińskiego 12, 12a
Ks. Włodzimierz ul. Brodzińskiego 9,14
5 styczeń 2020 niedziela
Ks. Tomasz ul. Dywizji Kościuszkowskiej 5 od początku + dom nr 2 Godz. 14:00
Ks. Proboszcz ul. Dywizji Kościuszkowskiej 5 od końca
Ks. Krzysztof ul. Dywizji Kościuszkowskiej 7
Ks. Włodzimierz ul. Dywizji Kościuszkowskiej 11
6 styczeń 2020 poniedziałek
Ks. Włodzimierz ul. Podchorążych 7 od pierwszego mieszkania Godz. 14:00
Ks. Proboszcz ul. Podchorążych 7 od ostatniego mieszkania
Ks. Janusz ul. Podchorążych 11 od pierwszego mieszkania
Ks. Tomasz ul. Podchorążych 11 od ostatniego mieszkania
7 styczeń 2020 wtorek
Ks. Włodzimierz ul. Podchorążych 13 (m. 133- 198) Godz. 15:30
Ks. Proboszcz ul. Podchorążych 13 (m. 67-132)
Ks. Krzysztof ul. Podchorążych 13 (m. 1-66)
8 styczeń 2020 środa
Ks. Janusz ul. Konopnickiej 24 Godz. 15:30
Ks. Krzysztof ul. Konopnickiej 26
Ks. Proboszcz ul. Konopnickiej 28
Ks. Tomasz ul. Konopnickiej 22, 27 + domy jednorodzinne
9 styczeń 2020 czwartek
Ks. Proboszcz ul. Spółdzielców 31 (m. 1-44) Godz. 15:30
Ks. Włodzimierz ul. Spółdzielców 31 (m. 45-88)
Ks. Janusz ul. Spółdzielców 31 (m. 89-132)
Ks. Tomasz ul. Czwartaków 3
10 styczeń 2020 piątek
Ks. Proboszcz ul. Spółdzielców 41 (m. 101-150) Godz. 15:30
Ks. Włodzimierz ul. Spółdzielców 41 (m. 1-50)
Ks. Krzysztof ul. Spółdzielców 41 (m. 51-100)
11 styczeń 2020 sobota
Ks. Janusz ul. Czwartaków 5 Godz. 14:00
12 styczeń 2020 niedziela
Ks. Janusz ul. Spółdzielców 9 Godz. 14:00
13 styczeń 2020 poniedziałek
Ks. Janusz ul. Spółdzielców 12 Godz. 15:30
Ks. Włodzimierz ul. Spółdzielców 14
14 styczeń 2020 wtorek
Ks. Janusz ul. Spółdzielców 50 od pierwszego mieszkania Godz. 15:30
Ks. Włodzimierz ul. Spółdzielców 50 od ostatniego mieszkania
15 styczeń 2020 środa
Ks. Janusz ul. Spółdzielców 43 od pierwszego mieszkania Godz. 15:30
Ks. Włodzimierz ul. Spółdzielców 43 od ostatniego mieszkania
16 styczeń 2020 czwartek
Ks. Włodzimierz ul. Spółdzielców 10 Godz. 15:30
Ks. Janusz ul. Spółdzielców 15
17 styczeń 2020 piątek
Ks. Włodzimierz ul. Spółdzielców 18 Godz. 15:30
19 styczeń 2020 niedziela
Ks. Krzysztof ul. Spółdzielców 39 (m. 132-67) Godz. 14:00
Ks. Tomasz ul. Spółdzielców 39 (m. 1-66)
20 styczeń 2020 poniedziałek
Ks. Krzysztof ul. Czwartaków 2a i Czwartaków 2b od m. 1 do 30 Godz. 15:30
Ks. Tomasz ul. Czwartaków 2c i Czwartaków 2b od m. 60 do 31
21 styczeń 2020 wtorek
Ks. Krzysztof ul. Spółdzielców 13 Godz. 15:30
Ks. Tomasz ul. Spółdzielców 16
22 styczeń 2020 środa
Ks. Tomasz ul. Spółdzielców 20 Godz. 15:30
Ks. Krzysztof ul. Czwartaków 1

 

DODATKOWA KOLĘDA : 2 LUTEGO OD GODZINY 14.00

 

O autorze

Krzysztof Bojan